Klasická regenerační masáž

je tradiční nejen relaxační procedurou, která zlepšuje prokrvení, uvolňuje svalové napětí, odstraňuje únavu a při bolestech poskytuje úlevu. Působí především na svaly, ale účinky se projeví i na zvětšení pohyblivosti kloubů a na celkovém tělesném a duševním stavu. Pomáhá obnovit rovnováhu mezi zkrácenými a ochablými svalovými oblastmi a tím odstraňuje i chronické bolesti. Zbavuje tělo únavy a napětí.

Využitím různých technik řešíme zejména bolesti zad a funkční poruchy pohybového aparátu

Význam masáže

Dochází k výraznému  zlepšení prokrvení masírovaných oblastí. Přispívá k usnadnění odtoku zplodin látkové výměny a kyseliny mléčné, které vyvolávají únavu, jsou častou příčinou bolestí, otoků, podílejí se například na vzniku celulitidy, celkově zatěžují organizmus. Díky okysličení buněk a zlepšení jejich činností dochází ke zvýšení výživy pokožky, podkožního vaziva, ale i svalů. Působí příznivě na nervovou soustavu.

 

***HÝBEJ SE S NÁMI***

pohybový program, který jsme vytvořily společně s mojí kolegyní a kamarádkou Zuzkou Pliškou.

Obě milujeme pohyb, hudbu a taky nové výzvy. Hlavně nás těší spokojenost všech, kteří opakovaně navštěvují naše lekce a těm děkujeme za přízeň a důvěru.

Tento program je zaměřený především na ženy. Kromě pravidelných lekcí tance a zdravotního cvičení, se můžete těšit na celou řadu dalších aktivit, mezi které patří:

  • sportovně-relaxační víkendové a týdenní pobyty,
  • jednodenní pohybové aktivity/výlety (koloběžky, výšlapy s holemi i bez holí,...)
  • tématické workshopy/semináře,
  • kulturní akce.
Chceš vědět, co se chystá? Vyplň jednoduchý formulář NOVINKY a nic ti neuteče. 
 
A pokud jsi maminka/tatínek, babička/dědeček nebo se jen zajímáš o programy pro děti, tak klikni na tento odkaz
www.pliska-academy.cz , kde se dozvíš více o programech Play Wisely a Ostrov objevů.